Spotkania inauguracyjne dla studentów I roku studiów, I i II stopnia, dziennych i wieczorowych odbędą się

2018 (poniedziałek) w budynku Instytutu Anglistyki przy ul. Hożej 69 w auli 335

10.30 - spotkanie dla studentów I stopnia studiów dziennych i wieczorowych
12.30 - spotkanie dla studentów II stopnia studiów dziennych i wieczorowych

Na spotkaniach podane będą ważne informacje dotyczące studiowania w Instytucie Anglistyki.

O godzinie 14.00 w auli 335 odbędzie się szkolenie w zakresie praw i obowiązków studenta organizowane przez Zarząd Samorządu Studentów UW dla studentów I roku studiów I stopnia.

Tego samego dnia studenci proszeni są o zgłoszenie się do Sekretariatu ds. Studenckich (pokój 332) - Sekretariat będzie wydawał dokumenty potrzebne do rozpoczęcia studiów oraz umowy do podpisu studentom I stopnia od godziny 12.30 a studentom II stopnia od godziny 10.00 do 12.30.
Spotkania prowadzone są w języku polskim. Spotkanie dla wszystkich nowo przyjętych studentów zagranicznych odbędzie się tego samego dnia o godzinie 14.00 w sali 132.
Studenci zagraniczni są również zaproszeni na spotkanie powitalne organizowane przez Uniwersytet 28 września 2018 w budynku Auditorium Maximum w sali im. Adama Mickiewicza - o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie prowadzone w języku angielskim a o 12.30 po polsku. Link do strony organizatora: http://welcome.uw.edu.pl/