Świąteczny Warsztat: Misja Choinka!

Choinki grafika

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu ma dla społeczności Uniwersytetu Warszawskiego świąteczną misję! Polega ona na przygotowaniu choinek dla dzieci ze szpitala przy ulicy Kopernika. Wystarczy poświęcić trzy godziny swojego czasu żeby wywołać dziecięce uśmiechy!

Zrobienie choinki jest bardzo proste. Przed przystąpieniem do pracy uczestnicy dostaną szczegółową instrukcję, a wszystkie potrzebne materiały będą dostępne na miejscu ale jeśli chętni mogą przynieść stare czasopisma lub gazety na pewno się przydadzą!

Przewidziane zostały dwa wyróżnienia dla najbardziej świątecznych choinek – jedno z nich zostanie przyznane w drodze głosowania w serwisie Facebook, a drugie wybierze specjalne jury!

Czas akcji: 04.12 - 08.12 w godzinach 15.00 – 18.00. Miejsce akcji: biuro Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, budynek BUW, ul. Dobra 56/66. Żeby wziąć udział wystarczy zebrać swoją drużynę (najlepiej jeśli będzie ona liczyć trzech członków), wybrać datę i dwa dni przed wysłać wiadomość ze szczegółami (terminem i składem drużyny) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Więcej szczegółów na stronie wolontariatu lub w serwisie Facebook.