Konkursy projektu "Inkubator Innowacyjności+"

Rusza kolejna edycję „Konkursu na Grant” oraz „Na najlepszy pomysł na spółkę Spin-off*” w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+.

Konkurs ma na celu wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, zwłaszcza w zakresie ich komercjalizacji.

Realizacja przedsięwzięcia powinna przyczynić się do promocji osiągnięć naukowych, zwiększenia ich wpływu na rozwój innowacyjności oraz wzmocnienia współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Kto może brać udział w Konkursie?

Pracownicy UW (zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania) oraz zespoły naukowo-badawcze, w których przynajmniej 1 osoba jest pracownikiem  UW. Brać w nim udział mogą również uczestnicy studiów doktoranckich realizowanych przez UW, którzy podejmą działania ukierunkowane na wdrożenie wyników własnych prac badawczych lub rozwojowych.

Termin naboru wniosków: 6 grudnia do godziny 15.00

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu odbędzie się w dniu 21/11/2017 r. o godz. 12.30 w siedzibie UOTT.

Więcej informacji o konkursie na stronie UOTT

W przypadku pojawienia się pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Małgorzatą Denkiewicz-Kuczewską - Kierownik projektu „Inkubator Innowacyjności +”

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.