Konkurs tłumaczeniowy Tłumacze na start!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie tłumaczenia biznesowego Skrivanek: Tłumacze na Start!

Jest to już piąta edycja konkursu, w którym można wygrać m.in. płatne staże w agencji tłumaczeń Skrivanek oraz liczne nagrody rzeczowe. Nasz Instytut Anglistyki UW jest partnerem strategicznym konkursu. U nas (na Hożej 69) odbędzie się również etap drugi (finałowy) konkursu pod koniec listopada 2017 roku.

Więcej informacji: https://skrivanek.pl/konkurs-tlumacze-start/

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1) wypełnić kartę zgłoszeniową (pobierz) i zostawić ją w Sekretariacie ds. Studenckich na nazwisko dr. Szymczaka
2) przetłumaczyć krótki tekst konkursowy (otrzymają go emailem wszyscy studenci IA UW) i wysłać go emailem do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (proszę nie zapomnieć o podpisaniu pracy).

W tytule emaila proszę napisać: "Konkurs Skrivanek". To pomoże znaleźć wiadomości i nie zaginą w spamie.

Termin przesyłania prac: 13 listopada 2017 roku, godz. 12:00

Powodzenia!