Konferencja "Neofilologia: Perspektywy transdyscyplinarności"

Koło Naukowe Doktorantów Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w konferencji Neofilologia: perspektywy transdyscyplinarności, która odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 w Warszawie.

Informacje dotyczące uczestnictwa w konferencji, kręgów tematycznych, wokół których chcemy prowadzić nasze dyskusje oraz recenzowanej naukowo publikacji pokonferencyjnej znajdują się w załączonym zaproszeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z abstraktem w języku polskim lub angielskim (do 2.000 znaków ze spacjami) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 30 listopada 2017r.

Informacje dostępne są również w załączniku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.