Aktualności - Instytut Anglistyki Uniwersytet Warszawski

Aktualności dla kandydatów na studia w Instytucie Anglistyki UW

Zaliczenie poprawkowe MENTAL SPACES

Zaliczenie poprawkowe z kursu MENTAL SPACES - dr Agata Kochańska - odbędzie się 6 września 2018 r. godz. 10.00, sala nr 240.

Informacja o rekrutacji na studia II stopnia stacjonarne

Rejestracja kandydatów odbywa się drogą elektroniczną  w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów, na stronie www.irk.uw.edu.pl

Planujemy drugą turę rekrutacji na studia II stopnia stacjonarne.

Terminy rekrutacji:
Rejestracja w systemie IRK - 10 sierpnia  - 10 września 2018 r.

Egzamin C1 - 12 września 2018 r. Egzamin odbędzie się w siedzibie Instytutu Anglistyki, ul. Hoża 69.

Ogłoszenie wyników - 20 września 2018 r. godz. 16.00 (w systemie IRK)

Przyjmowanie dokumentów - 21 - 25 września 2018 r.

Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji znajdziecie Państwo w zasadach rekrutacji na studia II stopnia.

Informacja o rekrutacji na studia II stopnia (magisterskie niestacjonarne wieczorowe i niestacjonarne zaoczne)

UWAGA: ZMIANA TERMINÓW REJESTRACJI, EGZAMINU C1, OGŁOSZENIA WYNIKÓW I SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Planujemy drugą turę rekrutacji na studia II stopnia niestacjonarne wieczorowe i niestacjonarne zaoczne.

Terminy rekrutacji dla obu trybów:
Rejestracja w systemie IRK - 1 sierpnia  - 10 września 2018 r.

Ogłoszenie wyników - 20 września 2018 r. godz. 16.00 (w systemie IRK)

Przyjmowanie dokumentów - 21 - 25 września 2018 r.

Informacja o rekrutacji na studia I stopnia (licencjackie stacjonarne i niestacjonarne)

Rejestracja kandydatów na studia I stopnia stacjonarne odbywa się drogą elektroniczną  w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów, na stronie www.irk.uw.edu.pl. Rejestracja w systemie IRK trwa od 5 czerwca do 4 lipca 2018 r. Ogłoszenie wyników rekrutacji na studia I stopnia stacjonarne na stronie IRK – 13 lipca 2018 r.

Rejestracja kandydatów na studia I stopnia niestacjonarne odbywa się drogą elektroniczną w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów, na stronie www.irk.uw.edu.pl. Rejestracja w systemie IRK trwa od 5 czerwca do 25 lipca 2018 r. Ogłoszenie wyników rekrutacji na studia I stopnia niestacjonarne na stronie IRK – 27 lipca 2018 r.