Aktualności dla kandydatów na studia w Instytucie Anglistyki UW

Ważna informacja dla studentów III roku

Studentów III roku zainteresowanych rekrutacją na studia magisterskie w Instytucie Anglistyki prosimy o zapoznanie się z pismem Przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej IA:

pdfList do studentów III roku91.7 KB

Informacja o rekrutacji na studia II stopnia (magisterskie)

Rejestracja kandydatów odbywa się drogą elektroniczną  w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów, na stronie www.irk.uw.edu.pl. Rejestracja w systemie IRK trwa od 4 maja do 8 czerwca 2018r.

Terminy egzaminów:
Termin egzaminu z języka angielskiego na poziomie C1 - 19 czerwca 2018 r.
Egzamin odbędzie się w Auditorium Maximum, sala im. A. Mickiewicza, Kampus główny UW.

Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji znajdziecie Państwo w zasadach rekrutacji na studia II stopnia.

Informacja o rekrutacji na studia I stopnia (licencjackie)

Rejestracja kandydatów na studia I stopnia odbywa się drogą elektroniczną  w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów, na stronie www.irk.uw.edu.pl. Rejestracja w systemie IRK trwa od 5 czerwca do 7 lipca. Ogłoszenie wyników rekrutacji na studia I stopnia na stronie IRK – 19 lipca, godz. 14.00.